Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set I Vecante Lugësh Kuzhine

  • Set i vecante lugësh kuzhine
  • Shtojini elegancën dhe finesën kuzhinës suaj me keto produkte cilësore.
  • Ky set kaq i bukur për kushinën tuaj.
  • Me cilësi të lartë dhe dizajn të vecantë.
  • Seti përfshine 6 produkte dhe mbajtësen e tyre.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Janë perfekte për përdorim profesional dhe personal.
  • Të rehatshme dhe shumë kompakte për tu përdorur.
  • Seti vjen me 6 aksesorë + mbajtësen.

Specifikat

  • Materiali: Qeramike Handle + Trupi celik
  • Ngjyre: Argjend ose Gold
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj