Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Lugesh

Mbajtese lugesh.Ky produkt ju vjen ne ndihme duke organizuar sa me mir kuzhinen tuaj ku mund te vendosesh sendet me te domosdoshme.

L 890

Compare

Përshkrim

  • Mbajtese lugesh
  • Ky akesor eshte posacerisht per vendosjen paisjeve te kuzhines
  • Ky produkte dhuron nje pamje te kendshme ne dekorin e kuzhines
  • Eshte mjafe e lehte per tu montuar.
  • Material plastik.
  • Permasta 10.3cm , 11.9cm paisja montuese dhe shufra metalike 10.3cm 38.5cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj