Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Rrobash Bamboo

  • Raft dhe varëse njëkohësisht.
  • Organizuese moderne prej Bamboo-je.
  • Hapsirë për këpucë, sandale etj..
  • Mund të vendoset në: dhomë gjumi, sallon, korridor, zyra etj..

L 3,990

Compare

Përshkrim

  • Raft rrobash bamboo me një dizanj super të bukur për shtëpinë tuaj.
  • E paisur me rafte, 5 kate të hapura, zonën e veshjeve për të varur këmisha, fustane, pantallona, pallto etj…
  • Material Bamboo i fortë dhe ekologjik.

Specifikat

  • Përmasat 140 cm x 80cm x40 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj