Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Kuti per rrobat

Ky produkte u ndihmon per organizimin dhe sistemimin e shtepise

Kuti per organizimin e rrobave te lara

L 1,390

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kuti per organizimin e rrobave te lara
  • E papershkrueshme ngaë ujit
  • Kuti shtepiake per palosjen e jorgane
  • Permasat 22 litra
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj