Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Board Për Fëmijë Me Rrota

 • Board për fëmijë me rrota
 • Kjo karrocë fëmijësh e rehatshme Ride On Board ju lejon të mbani fëmijën tuaj më të madh shtesë dhe të shijoni ecjen tuaj.
 • I përshtatshëm për shumicën e karrocave, me një tub boshti horizontal të pasëm.
 • Dy opsione: selia është e ndashme në mënyrë që fëmija të mund të ngasë në një pozicion të ulur ose në këmbë

L 2,490

Compare

Përshkrim

 • Ky bord me rrota komod i rehatshme për fëmijër tuaj.
 • I pranueshëm për fëmijën nga mosha 3-7 vjec
 • Mund të mbajë një fëmijë me peshë deri 25KG .
 • Me një rrip ruajtjeje.

 

Specifikat

 • Materiali: Bordi PP, rrota e UP
 • Gjerësia e bordit: 26cm
 • Gjatësia e plotë: 35cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj