Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerëse Shalqini

 • Prerëse shalqini
 • Kjo pajisje do të jetë një shpëtim për ju.
 • Të gjithëve na duket e mundimshme prerja e një shalqini!
 • E pret shalqinin në feta perfekte, gati për tu konsumuar, me vetëm 1 lëvizje.
 • Ndan shalqinin në 12 pjesë
 • Tehe të mprehta inox.

 

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Prerëse shalqini.
 • Përgatitni pjesë të shalqinit ose pjeprit në vetëm disa hapa
 • Kjo prerësë ju mundëson prerjen shumë lehtë.
 • Prerëse me forma materiali ëelik dhe dorezë plastike.

Specifikat

 • Madhësia totale: 37cm
 • Diametri: 25 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj