Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Loder muzikore

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajneë
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

L 2,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:loder-muzikore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Loder muzikore”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj