Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Dru Bamboo Me 3 Kate

  • Mbajtëse dru bamboo me 3 kate
  • Vjen me një dizanj të vecantë.
  • Për një dekor dhe aredim sa më të bukur në shtëpinë tuaj apo zyrë.
  • Falë modelit të tij të bukur do të jetë perfekte të përshtatet në cdo ambjent.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbajtëse dru Bamboo me 3 kate kaq e vecantë.
  • Zbukuroni ambjentin e shtëpisë apo zyrën.

 

Specifikat

  • Përmasat e mëdha: 73 x 31 x 27cm
  • Materiali: Dru Bamboo
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj