Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kuti Dekorative Për Murin

 • Mund të vendoset kudo, me një hapje si dritare për tek automati.
 • Dekori ideal në ngjyrë të bardhë, i përshtatshëm për cdo ambient.
 • Materiali: Miksim i drurit dhe plastikës.
 • E disponueshme në 2 përmasa.
 • Përmasat: 42×28 cm Cmimi : 1990 Lek
 • Përmasat: 54×38 cm Cmimi : 2490 Lek

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Dizajn i gëdhëndur në zgavër, stil i thjeshtë baritor, pamje elegant.
 • Mund të varet në mur, trashësia prej 5 cm.
 • Instalim i thjeshtë.
 • Vjen në dy modele.

Specifikat Per Dy Madhesi

 • Materiali: dru dhe plastikë
 • Ngjyra: e bardhë
 • Materiali: druri
 • Përmasat: 42×28 cm Cmimi : 1990 Lek
 • Përmasat: 54×38 cm Cmimi : 2490 Lek
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj