Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Raft Bamboo Dekorues

  • Raft bamboo dekorues mund ta përdorni në ambient të jashtëm apo të brëndshëm.
  • Kopshti juaj do marr një pamje të bukur dhe të vecantë.
  • Modern dhe praktik për të vendosur vazo me lule.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Raft Bamboo dekorues me shtres në dysheme dhe mbajtese për vendosjen e vazove të luleve.
  • Struktura e qëndrueshme e kornizës.
  • Kursen hapësirë në dysheme.

Specifikat

  • Përmasat: 1 m x 40 cm x 20 cm
  • Material: dru bambo
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj