Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Aksesorësh Me 3 Kate

  • Mbajtëse aksesorësh me 3 kate për , tualet apo kuzhinë.
  • Përdoret gjerësisht për vendosjen e shampove, peshqir, pastrues, tharëse flokësh, shishe erëzash

L 1,290

Compare

Përshkrim

  • Mbajtëse aksesorësh me 3 kate.
  • Raftet plastike të cilësisë së dhe të forta
  • 3 shtresa mund të rrotullohen 180 gradë dhe ti lëvizni sipas dëshirës.

 

  • Specifikat

  • Materiali: ABS plastike
  • Përmasat: 28 x 24 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj