Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Për Fëmijë Intex Përmasa 2.44m x 76cm

  • Pishinë për fëmijë intex përmasa 2.44m x 76cm
  • Nëse dëshironi që plazhin ta keni sa më afër jush atëherë është zgjidhja e duhur.
  • Shumë e përshtatshme për oborrin e shtëpisë dhe argëtimin e vogëlushëve , do të bëhet këndi më i dashur i oborrit.
  • E përshtatshme për fëmijë mbi moshën 6 vjec.

L 7,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pishinë për fëmijë Intex në formë rrumbullake.
  • Material rezistent ndaj të nxehtit.
  • Shtresë e trefishtë për më shumë siguri gjatë përdorimit.

 

Specifikat

  • Përmasat: 2.44m x76 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj