Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Valëdeti Intex Për Fëmije

 • Pishinë valëdeti intex për fëmije
 • Me dizajn të vecant e cila jep efektin e valëve të detit.
 • E përshtatshme për fëmijë duke filluar nga mosha 6 vjecare.
 • Tepër praktike dhe funksionale.
 • Fryhet lehtësisht.

L 6,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pishinë intex për fëmije.
 • Tepër praktike dhe mund ta transportoni lehtësisht
 • Mund ta merrni me vete edhe në udhetime për të argëtuar fëmijët tuaj kudo që ju të ndodheni.
 • Kjo pishinë ka përmasat perfekte 2.29m x 2.29m x 56cm.për ta vendosur në kopshtin e shtëpisë tuaj.
 • E përshtatshme për të mbajtur deri në 3 fëmijë në të.

Specifikat

 • Përmasa : 2.29m x 2.29m x 56cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj