Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerëse Bananesh

 • Projektuar posacërisht për prerjen e bananes lehtësisht në copa të vogla.
 • Nuk do të dëmtoni duart.
 • Pastrohet lehtë.

L 690

Compare

Përshkrim

 • Aksesor kuzhine praktike
 • I përshtatshëm për prerjen e bananeve, kastravecit, frutave dhe perimeve të tjera.
 • Bërë nga celik inox me cilësi të lartë, i mprehtë dhe i qëndrueshëm.

Specifikat

 • Materiali: ABS + celik inox
 • Ngjyra: e verdhe
 • Gjatësia: 17.5cm
 • Diametri i tehut: 4cm
 • Trashësia: 3.8cm
 • Pesha: 70g
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj