Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tavolinë e palosshme Portative

  • Tavolinë e palosshme portative perdoret  :
  • Për të ngrënë, ose si tavolinë kompjuteri laptop, tavolinë studimi, lexim, shkrim, vizatim, lojëra në bord

L 1,490

Compare

Përshkrim

  • Tavolinë e palosshme Portative.
  • Tavolina përshtatet në 6 lartësi të ndryshme dhe 3 kënde.
  • E lehtë, por shumë e fortë mban deri në 18 kg.
  • Rregullimi i këndit: 30-150 gradë

Specifikat

  • Materiali: Tub celiku
  • Madhësia e tavolinës: 51 x 39cm
  • Përshtatet në 6 lartësi: rreth 33-72cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj