Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Familjare Intex 3.1m x 58cm

  • Pishinë Familjare Intex 3.1m x 58cm
  • Nëse dëshironi që plazhin ta keni sa më afër jush atëherë zgjidhja e duhur është kjo pishinë për fëmijë Intex.
  • Shumë e përshtatshme për oborrin e shtëpisë dhe argëtimin e vogëlushëve , do të bëhet këndi më i dashur i oborrit.

L 9,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pishinë për fëmijë Intex në formë rrumbullake.
  • Material rezistent ndaj të nxehtit.
  • Shtresë e trefishtë për më shumë siguri gjatë përdorimit.

 

Specifikat

  • Përmasat: 3.1 m x 58 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj