Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë për fëmijë

Ditët e fëmijëve tuaj bëhen më argëtuese me pinshinat në shtëpi.

Të veglit tuaj do të argëtohen pa masë.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pishinë për fëmijë

  • Ditët e fëmijëve tuaj bëhen më argëtuese me pinshinat në shtëpi.
  • Miqësore me mjedisin.
  • Të veglit tuaj do të argëtohen pa masë.

ëSpecifikat:

  • E përshtatshme për fëmijët e vegjël.
  • Mund te pushojnë dhe të lahen të qetë pa u shqetësuar.
  • Mund të paloset dhe të futet në një ëantë shpine për të marrë me vete.
  • Pishina e është e përshtatshme për udhëtime.
  • Material i cilësis se lartë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj