Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues Thembrash Elektronike

 • Pastrues thembrash elektronike
 • Hiqni lëkurën më të ashpër, të thatë pa prerë ose demtuar këmbën tuaj.
 • Ky pastrues thembrash ju vjen në ndihmë.
 • E butë dhe e fuqishme.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pastrues thembrash elektronike
 • Ndiheni keq nga kallot në këmbët tuaja
 • Largoni lehtësisht dhe pa dhimbje me pastruesin e thembrave.
 • Kujdes i domozdoshëm për thembrat.
 • Pastroni në pak sekonda këmbët tuaja.
 • Pajisja është me karikim.

Specifikat

 • kabëll të karikimit mikro-USB
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj