Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Bojqiell Intex familjare

  • Pishinë bojqiell intex familjare
  • Produkti perfekt dhe i përshtatshëm për tu argëtuar në ditët me diell të ndritshëm.
  • Shumë e përshtatshme për oborrin e shtëpisë dhe argëtimin e vogëlushëve , do të bëhet këndi më i dashur i oborrit.
  • Shtresë e trefishtë për më shumë siguri gjatë përdorimit.
  • Material i cilësis se lartë.

L 4,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Freskohuni në komoditetin e oborrit tuaj duke instaluar këtë pishinë Intex.
  • Pishinë e madhe familjare Intex.
  • Material rezistent ndaj të nxehtit.
  • Shtresë e trefishtë për më shumë siguri gjatë përdorimit.

Specifikat

  • Përmasat e pishinës: 183 cm x 51 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj