Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Dyshek Me Vetë Fryrje

 • Dyshek me vetë fryrje.
 • Shumë i thjeshtë dhe praktik.
 • Nuk ka nevojë për pompë, fryhet shumë lehtë.
 • Zgjedhja për relaksin tuaj në kamping, me pushime në natyrë apo ku dëshironi të shijoni një ditë larg përditshmërisë.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Dushek me vetë fryrje i lehtë dhe e gatshme për udhëtime.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
 • Rezisten ndaj ujit.
 • Vraponi shpejt rreth 15 metra duke i dhënë mundësinë ajrit që të futet brënda.

Specifikat

 • Mban deri ne 200 kg peshe.
 • Permasa: 185x80x 55cm
 • Materiali: Poliester
 • Shtresë e brëndshme PE
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj