Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kolltuk Për Fëmijë Multifunksional

  • Kolltuk për fëmijë multifunksional
  • Për të lexuar , detyrat e shtepise ose parë filma.
  • Dizajni 2 në 1 i bashkangjitet dhe një pupë e vogël.
  • Vjen me ngjyra të ndryshme.
  • Ideale për dhomën e vogëlushëve tuaj.

 

L 5,990

Compare

Përshkrim

  • Mund të paloset si një kolltuk apo të ndahet si një karrige + tryezë.
  • Dru të qëndrueshëm dhe sfungjer me densitet të lartë.
  • Shumë e lehtë për t’u pastruar.
  • Vjen me ngjyra të ndryshme.

Specifikat

  • Material: Lëkurë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj