Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pishinë Intex Për Fëmijë +3 Vjeç

  • Pishinë intex për fëmijë +3 vjeç
  • Në formë katrore.
  • Ofron hapësirë maksimale për argëtim.
  • Fryhet lehtësish dhe është gati në 10 minuta.
  • Përmasat: 122 x 122 x 30 cm

L 4,690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Pishinë Intex për fëmijë +3 vjeç.
  • Kjo pishinë ka përmasat perfekte 122 x 122 x 30 cm për ta vendosur në kopshtin e shtëpisë tuaj.
  • Një argetim për fëmijët tuaj.

 

Specifikat

  • Përmasat: 122 x 122 x 30 cm
  • Kapaciteti maksimal i ujit: 341 litra
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj