Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Krehër flokësh

 • Krehër flokësh
 • Ky krehër flokesh me shumë funksione.
 • Stiloni flokët po dhe mjekrrën njëkohësisht.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Krehër flokësh

 • Ky krehër flokesh me shumë funksione.
 • Stiloni flokët po dhe mjekrrën njëkohësisht.

Specifikat:

 • I përshtatshëm dhe plotëson nevojat e përditshme.
 • Dizajni i rrotullueshëm 180 ë lejon modelimin me shumë aspekte.
 • Qeramika PTC nxehet gradualisht dhe në mënyrë të qëndrueshme, dhe ngrohja uniforme jo destruktive është e sigurt dhe e qëndrueshme.
 • E shkëlqyeshme për udhëtime.
 • Dizajni i formës ergonomike i rehatshëm dhe i lehtë për tëu përdorur.
 • Madhësia është e vogël dhe e hollë, e lehtë për tu ruajtur dhe organizuar.
 • Tensioni: 110-240v
 • Fuqia: 13W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj