Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Çantë Pazari

 • E shkëlqyeshme për bërjen e pazarit.
 • Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë blerja e artikujve ushqimorë.
 • Por nuk është vetëm për sende ushqimore.
 • Mund të përdoret për të organizuara sendet në garazh, madje edhe bagazhin e makinës suaj.
 • çanta është e ripërdorshëme.

L 790

Compare

Përshkrim

 • Kjo cantë pazari që mund të ripërdoret dhe shumë praktike.
 • Sekreti është dizajni Pop-Hinge që mbyllet në mënyrë të sigurt dhe ruajtjen e ushqimeve.
 • Pop Bag është bërë nga najloni tepër i qëndrueshëm dhe rezistent.
 • Pjesa e poshtme e përforcuar dhe baza e pa rrëshqitshme.
 • Xhep me zinxhir për sende me vlerë.

Specifikat

 • Përmasat: 45,72 x 30,48 x 27,94 cm
 • Pesha e artikullit: 560 g
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj