Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtese Pecetash

Mbajtese pecetash.Ky produkt eshte posacerisht per vendosjen e pecetave , gjithashtu eshte teper efikas dhe dekorues ne ambjentin e shtepise ose punes.

L 990

Compare

Përshkrim

  • Mbajtese pecetash
  • Mbajtse per vendosejn e pecetave
  • Ky produkte eshte i thjeshte dhe dekorativ
  • Eshte ne formen e nje televizori te vogel ku mund te vendosni dhe telefonin
  • Material plasike
  • Permasat 16cm 14.5cm 18.5cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj