Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pompë Spërkatëse 2L

 • Pompë spërkatëse 2L
 • Përdoret për mbrojtjen e bimëve,
 • I lehtë për tu përdorur për spërkatjen e dëmtuara, barërat e këqija dhe bimët e sëmura.
 • Pompa e ujitjes me grykë rrotulluese të rregullueshme.
 • Me një cilësi të lartë spërkatëse.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Pompë spërkatëse 2 L.
 • Dorezë e fortë e rehatshme e pompës për punë të sigurt dhe të përshtatshme.
 • Grykë e rregullueshme.

 

Specifikat

 • Materiali: Plastikë
 • Bërë nga PE, PP dhe bakri.
 • Specifikimi: 2L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj