Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pompë Lyerje Elektrike

 • Pompë lyerje elektrike
 • Do të jetë arma juaj më e mirë për spërkatjen e bojës për tavolina, karrige, gardhe , muret e brendshme e kudo.
 • Siguron një model të saktë spërkatjeje, duke krijuar përfundimin e lëmuar dhe superior.
 • Ky spërkatës bojërash është miqësor për përdoruesit, montim i lehtë dhe spërkatje e lehtë.

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Lyeni cdo siperfaqe vete dhe mjaft thjesht.
 • Gjeneratori i tensionit të lartë ka një funksion automatik të mbrojtjes.
 • Ndërpret tensionin e lartë me shpejtësi të lartë në kushte të mbingarkesës dhe mbron paisjen.
 • Rregullon ëelësin e kontrollit të rrjedhës në spërkatës për të marrë prodhim të ndryshëm të bojës.
 • E përshtatshme për skajet, qoshet dhe sipërfaqet e brendshme.

 

Specifikat

 • Kordoni i rrymës: 2m
 • Kapaciteti i kontejnerit: 700ml
 • Fuqia: 400 W
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50Hz
 • Përfshirë:
 • 1 x Armë spërkatëse elektrike
 • 1 x Enë kapaciteti
 • 1 x karikues
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj