Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zorre uji

Zorra magjike me aftesi per te ndryshuar deri ne 3 fish gjatesine e saj pasi kalon uji ne te
Cdo shtepie me oborr i duhet 1 e tille
Mund ta perdorni per cdo funksion si ujitje,sperkatje,larje etj.
Pistolete me 8 funksione per shperndarjen e ujit
Mjaft praktike,nuk perthyhet dhe mjaft e lehte per tu transportuar nese nuk ka uje
Gjatesia 30 meter

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zorre-uji

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zorre uji”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj