Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zorrë për vaditje.

Zorra fantastike për vaditje.

Kjo është një zorrë që zgjatet dhe shkurtohet duke shmangur fenomenin e përdredhjes dhe shtrëngimit.

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Zorra ujit për vaditje

  • Zorra fantastike për vaditje.
  • Vadisni më lehtë tashmë.

Specifikat:

  • Kjo është një zorrë që zgjatet dhe shkurtohet duke shmangur fenomenin e përdredhjes dhe shtrëngimit.
  • Këtë zorrë mund taë përdorim për ujitjen e kopshtit, pastrimin e makinës, ballkonit etj.
  • Bëhet mjaft e lehtë dhe e vogël nëse nuk ka uji.
  • Mund ta transportojmë në cdo vënd.
  • Koka e kësaj zorre mund të vendoset dhe në zorrat e zakonshme.
  • Hapje deri në nga 5m deri në 50m.
  • Materiali: Alumin TPE dhe Poliestër.
  • Disponojmë ngjyrën jeshile.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj