Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus Elektrik Lunch Box

  • Termus elektrik Lunch Box
  • Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete
  • Mjafton ta vendosni ne prize dhe ushqimi juaj do te ngrohet menjeher sikur te ishte i sapo gatuar
  • Material Inox

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Termus elektrik Lunch Box
  • Termusi mundeson mbajtjen e ngrohte te ushqimit tuaj ne cdo kohe dhe ne cdo vend qe deshironi ta merni me vete
  • Mjafton ta vendosni ne prize dhe ushqimi juaj do te ngrohet menjeher sikur te ishte i sapo gatuar
  • Material Inox

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus Elektrik Lunch Box”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj