Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Spërkatës uji 2n1

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje fantastike për spërkatjen e ujit

Paisje për spërkatjen e ujit dhe freskimin.

Përdorimi ne bare, shtëpi, kopshte, hotele, sera etj…

Vendoset në lartësi.

Specifikat:

  • E bërë nga materiale me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe praktike për tëu përdorur.
  • Tubat e ujitjes janë bërë nga materiale me cilësi të lartë rezistente ndaj UV.
  • Vendosni sistemin e ujitjes, ai mund të ujitje automatikisht sipas vendosjes tuaj kur ndizni rubinetin dhe mund të kurseni deri në 75% kursime të ujit në krahasim me uitjen manuale.
  • Ka 2 mënyra me spërkatje: kolone dhe mjegull.
  • Kompleti i sistemit të pikave është i pajisur me 2 lidhëse
  • Material plastik ABS, 10m.
  • Aplikimii: lule, bimë, pemë, fruta në vazo etj…
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj