Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Hapëse Kapakësh Automatike

 • Hapëse kapakësh automatike
 • E përsosur për cdo kavanoz ose shishe të vështirë për tu hapur.
 • Thjesht vendosni produktin në majë të kavanozit, shtypni butonin dhe kanace do të hapet për sekonda.
 • Hapni kanace pa mundim të cdo madhësie duke shtypur butonin dhe ndaloni duke shtypur edhe një herë.
 • E lehtë për tu hequr dhe pastruar.

L 1,590

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Hap kavanove të të gjitha madhësive.
 • Ju as nuk duhet të përdorni forcë ajo rrotullohet automatikisht.
 • Dizajni i hapjes së ingranazheve mund të rregullohet lirshëm në përputhje me preferencat tuaja.
 • Produkti është bërë nga ABS me cilësi të lartë.

 

Specifikat

 • Materiali: ABS
 • Bateria: 2 * AA (1.5V) (nuk përfshihen)
 • Madhësia: 10 * 6 * 18cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj