Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Përshkrim

  • Makinë amfib me telekomandë mund të lundrojë edhe në ujë!
  • Kënaqësinë e eksplorimit kur e përdorin fëmijët.
  • Ingranazhi me katër rrota e bën atë fleksibël për të bërë rrokullisje të pabesueshme 180 gradë dhe rrotullim 360 gradë.
  • Vjen me bateri të rikarikueshme.
  • Sinjali i telekomandës: 2.4 GHZ

Specifikat

  • Madhësia e produktit: 14.5 x 14 x 7.1 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj