Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zile Dere Me Wifi Dhe Kamer

 • Zile dere me wifi dhe Kamer
 • Kamera siguron video në kohë reale audio me dy drejtime.
 • Nuk është vetëm një zile e derës, por një mënyrë jetese e re.
 • Zilja e derës do të larmojë menjëherë në telefonin tuaj celular kur dikush rri pezull te dera juaj.
 • IP65 i papërshkueshëm nga uji.

L 6,490

Compare

Përshkrim

 • Kamera e papërshkueshme nga uji Smart Doorbell 720P HD Wifi.
 • Kjo zile e derës me video wifi mund të shoqërojë sigurinë tuaj edhe natën.
 • Modaliteti Dita dhe Nata do të ndërrohen automatikisht.
 • Lentja 166 gradë siguron një pamje gjerësisht për të monitoruar diëka që ndodh përreth shtëpisë tuaj.

Specifikat

 • Rezolucioni: 1280×720
 • Lente: 166-shkallë
 • Regjistro: Karta Micro SD
 • Bateria: 2
 • I papërshkueshëm nga uji: IP65
 • Njoftimi: Brenda 2S
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj