Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese Frutash

Vjen ne SUPER Oferte Per vetem 3490 Leke
Per lengje sa me te mire dhe te fresket pa humbur vlerat ushqyese ë ë ë ë ë
ë 6 Muaj Garanci
ë Fuqia 500 W
ë Me 2 Nivele shpejtesie

L 3,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:shtrydhese-frutash

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj