Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tabele Edukative Për Fëmije

 • Tabele edukative për fëmije
 • Loder edukative qe ndihmon ne zhvillimin e femijes tuaj .
 • Ju vijne ne ndihmë per te mesuar femijen si shkronjat numrat mbledhjet apo zbritjet.
 • Materiali druri.
 • Permasat 43.6cm 32cm.

L 1,890

Compare

Përshkrim

 • Tabele edukative për fëmije
 • Krijone nje sistematike tek femijet.
 • Tabel e specifikuar per shkronjat , numerat, mbledhje dhe zbritje.
 • Tabela eshte funkisonale nga te dyja anet ku ana tjeterë sherben per te shkruajtur.
 • Materiali druri.
 • Permasat 43.6cm 32cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj