Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Thekëse Buke First Austria

 • Thekëse buke First Austria FA-5368-4.
 • Thekni 2 feta në të njëjtën kohë madhësia e parë për feta deri në 25 x 12 cm me gjerësi XL prej 4 cm.
 • Material celik inox për ngrohje dhe thekie të shpejtë të bukës.

 

L 2,590

Compare

Përshkrim

 • Thekësia e bukës vjen me gjërësië për bukë të thekur në mënyrë të barabartë.
 • Edhe feta të mëdha buke futen në vendin e gjatë.
 • Trajtimi është aq intuitiv dhe i thjeshtë sa është një kënaqësi e vërtetë.

Specifikat

 • Madhësia per 2 fetë
 • Fuqia 750 – 900 Watt
 • Celiku inox
 • Ngjyre e bardhë
 • Tensioni [V] 220-240
 • Përmasat [CM] 39 12.5  20.5 cm
 • Pesha [KG] 1
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj