Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Elektrik Dore Projektor Për Fëmije

 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në ëdo kohë, kudo.

L 990

Compare

Përshkrim

 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në cdo kohë, kudo.

Specifikat

 • Madhësia: 4,5 x 5 x 16 cm
 • Material: Plastike
 • 8 modele
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj