Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Agrumesh DSP

  • Shtrydhese frutash e shpejt dhe shume e thjeshte ne perdorimin.
  • Shtrydhesja ka nje efikasitet te larte,
  • Bën të mundur shtrydhjen e 6 portokalleve.
  • Vepron në 60 sekonda me një rrotullim të menjëhershëm

L 3,490

Compare

Përshkrim

  • Shtrydhëse agrumesh DSP
  • Bën të mundur shtrydhjen me një efikasitet të lartë.
  • I sigurtë në shtrydhje me një kapak të mbyllur që nuk lejon derdhjen e lëngut.

 

Specifikat

  • Nje tension 220-240V
  • Nje frekuence 50/60Hz
  • Ka një shpejtesi rreth 90W
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj