Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese Frutash

Shtryshese frutash nga marka e njohur austriake first austria. Pergatisni lengje ne pak minuta. Patrohet dhe montohet lehte.
ëë Kapaciteti: 1 liter
ëë Fuqia: 1200W
ëë 5 nivele shpejtesie
ëë Ekran LCD
ëë Material rezistues

L 9,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:shtrydhese-frutash-3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese Frutash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj