Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furce kundra Pushit

Pastroni ne pak caste cdo lloj pushi qe mund te leshojne rrobat apo kafshet shtepiake.
ë Eshte ideale per pushin qe leshojne kafshet tuaja shtepiake
ë E dizenjuar me pjesen e pastruesit te pushit nga te dyja anet, e ben ate me eficente
ë Pajisja pastrohet lehtesisht, mjafton te vihet ne bazen e vetepastrimit dhe te nxirret perseri
ë Furca eshte e vogel dhe e pershtatshme per udhetime
ë Permasat e furces 31 x 5.7 cm

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:furce-kundra-pushit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furce kundra Pushit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj