Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Vezësh Qeramike

 • Mbajtëse vezësh ne forme
 • shportë kuzhine dekorative për ruajtjen e vezëve.
 • Kjo enë dekoruese është kombinimi perfekt i bukur dhe praktik.
 • Mund të përdoret si një zbukurim i lezetshëm në formë pule ose një hapësirë për ruajtjen e vezëve

L 1,890

Compare

Përshkrim

 • Mbajtëse vezësh qeramike
 • E fortë, e qëndrueshme në përdorim.
 • Një aksesor kuzhine fantastik dhe shumë i bukur.
 • Shporta është shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave, vezëve, perimeve

Specifikat

 • Materiali: qeramike + hekur
 • Lloji i metaleve: hekur + qeramike
 • Madhësia: 12 X 22cm
 • Pesha: 1.5 kg
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj