Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Shtrydhëse Frutash DSP

 • Shtrydhëse frutash DSP, për të marë lëngun e freskët të frutave tuaja të preferuar në cast dhe plot vitamina.
 • Me kapacitet mbajtës lëngu deri në 1 litër dhe 2 litër pjesë të mbetur të frutit.
 • Me dy nivele shpejtësie për një shtrydhje të efektshme.
 • Prerëse celiku e inoksi dhe sistem filtrimi.

L 5,990

Compare

Përshkrim

 • Shtrydhëse frutash DSP
 • Profesionale për të marr me të mirën nga frutat
 • Përgatisni lëngje në pak minuta.
 • Shtrydhëse frutash me dy shpejtësi.
 • Pastrohet dhe montohet lehtë.

 

Specifikat

 • Fuqia: 850W
 • Numri I xhirove 12.000-15.000
 • Nivele shpejtesie 2
 • Material celiku e inoks
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj