Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse frutash

Lëngjet fantastike të frutave të preferuara.

Shijoni lëngjet e freskëta pa i humbur vlerat ushqyese.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shtrydhëse frutash

  • Shijoni lëngjet e freskëta pa i humbur vlerat ushqyese.
  • Perfekte për dietat ushqimore.

Spcifikat:

  • Prerje e madhe ushqimore 70 mm e përshtatshme për fruta dhe perime te ndrryshme, enë e madhe.
  • Sistemi i bllokimit të sigurisë i mbështjellur me ëelik inox të qëndrueshëm.
  • E lehtë ne larje mund të futet dhe në lavastovilje.
  • Thikat pëbehet nga inoxi dhe celiku.
  • Fuqia 400W

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj