Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set Gold Me lugë Dhe Pirunj

 • Set gold me lugë dhe pirunj
 • Shijoni tryezën tuaj me këtë set të bukur dhe elegant.
 • Ky set i nivelit të lartë është bërë prej celiku.
 • Valixhia përmban 24 produkte: Lugë, Pirunj, Thika

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

 • Valixhia përmban 24 produkte: Lugë, Pirunj, Thika
 • Ky set i nivelit të lartë është bërë prej celiku
 • 6 * Madhësia e thikës:ë (22 cm)
 • 6 * Madhësia e lugës:ë (20,8 cm)
 • 6 * Madhësia e Pirunit:ë (21,5 cm)
 • 6 * Madhësia e lugës së ëajit: (13,1 cm)

 

Specifikat

 • Ky set përmban 24 copë:
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj