Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kapak Për Pjata

  • Kapak Për Pjata
  • Mbulesë në formë rrjete për të mbrojtur ushqimet nga insektet.
  • Një mënyrë e mirë për të mbrojtur ushqimin tuaj.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kapak plastik për Pjata
  • Mjaft praktike dhe efikase.
  • Mbani larg insektet

 

 

Specifikat

  • Diametri: 25 cm
  • 3 COPE
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj