Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Tostier Dhe Grill Me 2 Vende

 • Super tostier me pllaka Grill që nuk ngjisin.
 • Me një fuqi prej 750 Watt i cili nxehet brënda pak sekondave dhe cdo gjë bëhet super shpejt.
 • Shumë e thjeshtë dhe e përshtatshme.

 

L 2,590

Compare

Përshkrim

 • Gatuani shëndetshëm dhe pa yndyrë.
 • Tostjeri ka një rezervuar, i cili ka një hinke që filtron yndyrat e tepërta.
 • Përvec biftekëve të vegjël, mund të pregatitni hamburger, sanduic, omëleta, etj.

 Specifikat

 • Ngjyra: E zeze

 • Madhësia e pllakes: 23×12.5cm
 • Dimensionet : 24x18x10cm
 • Tensioni i vlerësuar: 220 (V)
 • Fuqia e vlerësuar: 750 (W)
 • Thellësia e gatimit: 2CM

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj