Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Grirës Manuale Dore

 • Grirës manuale dore
 • Përgatitni ushqimin tuaj menjëherë duke copëtuar perimet.
 • Ju vjen në ndihmë ky produkt fantastik.
 • Mënyra më e shpejtë për grirjen e perimeve ose te frutave.

L 1,190

Compare

Përshkrim

 • Grirës manuale dore
 • Përgatitni ushqimin tuaj menjëherë duke copëtuar perimet.
 • Ju vjen në ndihmë ky produkt fantastik.
 • Mënyra më e shpejtë për grirjen e perimeve ose te frutave.

 

 

 • Specifikat:
 • 2 tehe të mprehta celiku të pandryshkshëm.
 • Manual, mund të përdoret lehtësisht me dorë.
 • Pastrohet lehtë, por dhe mund ti lani në lavastovilje.
 • Përmasat: 22 x 14.2 cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj