Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shkallë Me Lartësi Të Ndryshme

 • Shkallët portative shumë të dobishme për të bërë disa punë lehtësish.
 • Material hekuri me sipërfaqe gomë te shkalla, për të parandaluar rrëshqitjen.
 • Dizanj modern në ngjyrë të kuqe kombinuar me të zezë.
 • Shkallët janë të disponushme me 3 kate, 4 kate, 5 kate.
 • Paloset dhe nuk zë hapsirë.

 

L 3,990

Compare

Përshkrim

Shkallë e palosshme e trashë, e dobishme për cdo ambjet, shtëpi, zyra.

Shkallë me material të fortë aliazh alumini celik.

Specifikat

 • Modeli: YA-DXT-300
 • Lloji: Shkallë anësore
 • Materiali: celik inox, aliazh alumini
 • Pesha e mbajtjes: 150 kg
 • Lartësia: 114 cm , 4 Kate –  Cmimi : 3990 Lek
 • Lartësia: 162 cm , 5 Kate –  Cmimi : 4990 Lek
 • Lartësia: 186cm ,  6 Kate – Cmimi : 6490 Lek
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj