Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse Kapaku

  • Majtësia e palosshme, duke mos zënë hapësirë.
  • Mund të montohet në mur për të ruajtur enët e kuzhinës,
  • Kurseni hapësirë dhe të përshtatshme për t’u përdorur.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Kjo mbajtëse kapaku kaq e nevojshme ne kuzhinen tuaj.
  • Madhësia e hapësirës mund të rregullohet në ëdo kohë dhe mund të vendosen lloje të ndryshme të kapakëve të tenxhereve.
  • Mbajtësja e kapakut të enës vetë-ngjitëse.

Specifikat

  • Madhësia e palosjes: 172 * 60 * 62 mm
  • Madhësia e hapjes: 213 * 273 * 62 mm
  • Materiali: ABS + Ngjitës i fortë sfungjeri
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj